بلاگ

تخفیف 30 درصدی به مناسبت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

تخفیف-نمایشگاه-کتاب-تهران

انتشارات در دانش، به مناسبت سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بر روی تمامی کتاب های رمان و روانشناسی خود، تخفیف 30 درصدی لحاظ کرده است. تخفیف ویژه در دانش بدون محدودیت در تعداد خرید می باشد و شما عزیزان می توانید برای خرید کتاب از طریق وبسایت اقدام نمایید.

نمایشگاه کتاب از تاریخ 20 تا 30 اردیبهشت به دو صورت فیزیکی و مجازی برگزار می شود. برای علاقه مندان کتاب، بهترین فرصت به وجود آمده است تا در صورت نداشتن شرایط خرید حضوری از نمایشگاه، از طریق انتشارات در دانش، کتاب های مدنظر خود را تهیه کنند.

تخفیف ویژه

همچنین علاوه بر تخفیف ویژه 30% در دانش، می توانید از طریق سامانه ثبت بن کتاب، از یارانۀ اعتباری خرید کتاب بهره مند شوید. سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان وطلاب 600 هزار تومان است که از این مبلغ 360 هزار تومان آورده دانشجویان وطلاب است و 240 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی است.
سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 700 هزار تومان است که از این مبلغ 350 هزار تومان آورده عضو هیئت علمی و 350 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

ناشر برتر استان البرز از سال 1379 با مدیر مسئولی خانم زهرا مردانی فعالیت خود را در استان البرز، شهر کرج در زمینه چاپ و انتشار کتاب آغار نمود. انتشارات در دانش از سال 1385 تا سال 1401 با تمرکز و تلاش بی دریغ مدیر تولید جناب آقای داود راسخی، پرسنل مجرب و همکاری با مترجمین برتر کشور تعداد 300 عنوان کتاب ارزشمند در زمینه عمومی و روانشناسی به چاپ رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *